Eşsiz Elektrik Alevleri

Faber Opti-myst Alev etkisi

Gözlerinizi alamayacaksınız!

Opti-myst ocağı, elektrikli şöminelerin ‘düz alev etkisine’ bir son vermiştir. Faber, duman oluşumunun yanısıra üç boyutlu alev etkisi geliştirmiştir. Daha önce hiçbir elektrikli şömineı böyle gerçekçi yanmamıştı.

Sadece güç ve su gerekli.

Su deposu, 5-8 50-Watt’lık (12 Volt) ampüller ve 1 ya da 2 buharlaştırıcı, gerçeğinden ayrılamayan devrim niteliğinde alevler meydana getirir. 1-3 litrelik su deposu dolduğunda, şömine 8-10 saat yanacaktır. Piyasaya sunulan ultra saf su sisi, evinizdeki nem seviyesine faydalı olacaktır.

Kullanıcıyla dost.

Elektrikli şömineleri istediğiniz yere kurabilirsiniz. Basit bir şekilde ‘tak ve kullan’. Çevreyle dost, kullanımları kolay ve çocuklar için güvenlidir. Her ne kadar gerçekçi görünürlerse görünsünler, şömine çok sıcak olmaz.

Opti-myst Slimline

Tedavüldeki şöminelerimize ek olarak, Faber “Slimline” Opti-myst şömine modelini kısa sürede piyasaya sürüldü. Bu yeni şömine/ürün, mevcut Opti-myst ürünleri ile aynı avantajlara sahiptir, hatta malzemelerinden dolayı kurulumu daha kolaydır. Anahtar sözcükler olan ‘tak ve kullan’, kesinlikle uygulanabilirliği ile bu üründe bulunur. Tüm bu harika özelliklerinin yanısıra, Slimline Opti-myst’in ayarlanır kapasiteli (2 kW) ankastre fanı vardır.

Opti-flame etkisi

Patentlenmiş elektrikli ‘alev teknolojisi’ ayarlanır ve gerçekçi alev etkisi verir. Uzaktan kumanda ile alev kolaylıkla ayarlanabilir. “Optiflame teknolojisi” ile kütük setinin gerçekten yanıcı olduğunu göstermek için en yeni LED tekniklerini kullanıyoruz.

 

 

back to top